Služby

Nabízím Vám široké spektrum služeb jako jsou pedikúra, manikúra, p-shine, shellac, masky, parafínové zábaly, peeling, masáže...               Přijďte  a vyzkoušejte . Nechte se hýčkat.

 

NOVINKA V NAŠEM SALONU !

STOP mykózám a zápachu z obuvi!

Revoluční dezinfikátor KLENZ je přístroj s prokazatelnou až 99,8% účinností a to díky působení speciální technologie nano částic stříbra a ozónu, tedy látek s antibakteriálními vlastnostmi.

STOP mykózám a zápachu z obuvi!

 

Laboratorní testy prokázaly:
98% účinnost při potlačení kultury Trichophyton rubrum, což je nejčastější dermatofyt způsobující tzv. plísňové onemocnění - mykózy

99,7% účinnost při potlačení kultury Psedomonas aeruginosa - vyvolává řadu onemocnění, jako je zánět močových cest, středního ucha či hnisání popálenin

99,8% účinnost při potlačení kultury Escherichia coli - vyvolává specifická průjmová onemocnění – hlavně u kojenců, ale i u dospělých

92% účinnost v boji se zápachem na vzorku vysoce páchnoucího amoniaku

 

KLENZ - revoluční dezinfikátor doporučuje používat při každé pedikúře! Po ošetření si obujete čistou a vydezinfikovanou obuv bez plísní a zápachu!

Při procesu se již nepoužívají žádné další čistící látky nebo voda. Jedná se o ,,suchý proces bez působení tepla“, který je zcela bezpečný pro lidský organismus.

Po ukončení 8 minutového čistícího cyklu, se můžou věci okamžitě používat v plném rozsahu a navíc u nich nedochází k žádnému opotřebení!

Výhody revolučního dezinfikátoru KLENZ: pomáhá při řešení problému s nehtovou mykózou, odstraňuje nepříjemný zápach z bot.
Další možnosti použití: kromě bot, na veškeré kožené zboží, ponožky, textilní výrobky, hodinky, hřebeny dětské hračky,peníze.... atd.

 

8 minut........................................................................................49 Kč.

 

Nastavení