P - shine

 

Japonská manikůra – čistě přírodní technika úpravy nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň. Malé brusné částečky zahladí všechny nerovnosti na povrchu nehtů a takto zaleštěné nehty jsou chráněné vůči vnějším vlivům jako je voda, saponáty apod. P-Shine obsahuje včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři. Dále obsahuje bentonit, glycerin, jemné parafíny, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5.

 

P–Shine je stále oblíbenější metoda úpravy a výživy nehtů. Zaleštění výživných látek do nehtového lůžka dochází k obnovení lámavých, roztřepených a nerostoucích nehtů, zvyšuje jejich lesk a chrání je před nepříznivými vlivy.

 

Včelí vosk se vpravuje pomocí speciální leštičky do povrchu nehtů a přes něj se aplikuje ochranný a zpevňující pudr. Nehtová ploténka se tím prokrví, promasíruje, nehty se zpevní a také získají vysoký lesk. Po této kůře vypadají i nehty mužů velmi upraveně. Pokud jsou nehty hodně poškozeny, doporučuje se P–Shine zopakovat 2× až 3× po čtrnácti dnech, protože Vám odrůstá Váš vlastní nezpevněný nehet, dále pak po uzdravení, nebo u zdravých nehtů se P-Shine doplňuje jednou za měsíc.